Hledáte zaměstnání?

Připojte se k nám

Hledáme kandidáty:

Farmaceutický reprezentant pro celou ČR- GINESIO PLUS a.s.

Nemáte žádné zkušenosti a chcete pracovat jako reprezentant ve farmacii ?

Pokud máte vysokou motivaci vše se naučit, jste typ člověka, který hledá řešení namísto výmluv a umí dodržovat dohody, máme pro vás mimořádný projekt.

Uvádíme na trh nový produkt na vysoký krevní tlak. Jde o "učebnicový" marketingový projekt, lze si na něm vybudovat kariéru reprezentanta i manažera a získat vysoké finanční bonusy. Vhodný i pro kandidáty bez zkušeností. Máme již první výborné ohlasy lékařů i lékáren. Hledáme kandidáty po celé ČR.

Jsme GINESIO PLUS a.s. a již 17 let pomáháme farmaceutickým firmám propagovat účinné produkty.

Pracovní náplň

  • Plánování a realizace návštěv u praktických lékařů a lékáren
  • Představení produktu lékařům - obvodní lékaři a internisté
  • Uzavírání objednávek v lékárnách
  • Pravidelné vyhodnocování výsledků a reportování manažerovi tým

Požadavky

  • Vysoká motivace a rozhodnutí vykonávat tuto práci, dobré komunikační dovednosti
  • ŘP skupiny B , živnostenský list a vlastní automobil/minimálně na 6 měsíců/
  • Ochota pracovat pod vedením kouče a realizovat vše, na čem se domluvíme
  • Spolehlivost- hledáme kandidáty, kteří plní dohody

A co vám nabízíme?

  • Komplexní produktové školení - budete ovládat problematiku onemocnění srdce, cév a krevního tlaku
  • Školení prodejních dovedností v rozsahu 6-8 dnů ročně
  • Koučing od zkušeného manažera
  • Po roce získáte dostatek zkušeností a budete se moci ucházet o nejrůznější pozice ve farmacii
  • Možnost profesního růstu na pozice Produkt manažer a Area manažer již po prvním roce
  • Dlouhodobou spolupráci s vizí na 3 a více let
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Motivační finanční ohodnocení – produkt má obrovský potenciál , k fixnímu platu tedy můžete získat další nadstandardní bonusy za dosažené úspěchy !

Těšíme se na vaše životopisy,

tým Ginesio plus, a.s.

Area Sales Manager - OBSAZENO

GINESIO PLUS, a.s. je přední partner farmaceutických firem v oblasti outsourcingu. Sestavujeme nový 8-mi členný tým pro všechny regiony ČR s cílem rozšíření na Slovensko. Tým budeme sami řídit. Naším cílem je uvést na trh během 3 let nové produkty pro našeho partnera - významnou německou farmaceutickou firmu.
Hledáme zkušeného Area Sales Managera, který bude tento tým řídit.

Přihlaste se do výběrového řízení:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Reference absolventů